Reisikindlustus

"InterRisk Vienna Insurance Group" AAS reisikindlustuspoliis on kõige efektiivseim viis kuidas vältida, võimalik, tõsist auku pere-eelarves, mis võib tekkida kaua oodatud reisi ajal äkilise trauma või mõnda teist laadi õnnetuse tulemusel, millest kahjuks keegi meist pole kaitstud. Laske meil hoolitseda Teie tervise eest, ajal, mil Teie puhkate mere ääres päikese käes või naudite kauaoodatud adrenaliinikogust laskudes lumisest mäest.
 
Miks on vajalik reisikindlustus?
 
Puhkuseaeg on lähenemas ja varsti kavatsete  sõita reisile välismaale. Oma reisi olete planeerinud õigeaegselt ja soovite seal meeldivalt aega veeta, saades eredaid muljeid, mis jäävad Teie mälestustesse veel pikaks ajaks. Te loodate, et seal on ilus ilm, soe meri, lahked ja positiivsed inimesed ja mitte miski ei saa ära rikkuda neid hetki; kuid iga reisi ajal tuleb arvestada teatud riskiga. Kahjuks võib juhtuda ka nii, et ammu oodatud reisi võib ära rikkuda äkiline haigestumine või trauma. See aga tähendab mitu haiglas veetud päeva ja tõsiseid arveid osutatud meditsiinilise abi ja ravimite eest. Välismaal on erinev tervisehoiusüsteem kui Lätis, sellepärast võib juhtuda, et makstes isegi lihtsate meditsiiniliste teenuste eest, tuleb välja käia suuri rahasummasid. Kui reisija ei ole kindlustust teinud, peab ta selle rahasumma ise kinni maksma. Siin tulebki Teile kasuks kindlustuspoliis. Ostke kindlustuspoliis "InterRisk InterRisk iVienna Insurance Group" AAS poolt ja minge julgelt eredaid muljeid ja head meeleolu otsima!* Te saate igal ajal (24 tundi ööpäevas) ühendust võtta meie meditsiiniametiga ja operaatorid teevad kõik vajaliku, et Teile abi osutada. Me pakume laia teenuste spektrit reisijatele igas maailmariigis. Me hindame kõrgelt Teie usaldust ja oleme valmis seda õigustama, vaatamata sellele, mis maailmaotsas Teie ka ei oleks.

Pakume reisibüroodele eriti soodsaid koostöötingimusi. Koostöölepingu sõlmimiseks, palume võtta ühendust InterRisk esindajaga.

REISIKINDLUSTUSE ÜLDTINGIMUSED
_______________________________________
*kindlustatud riskid, hüvituse väljamaksmise eeltingimused, poolte õigused ja kohustused on määratud sõlmitud kindlustuslepingus